Türkçe Özelliği ile Chat Rulet

Odak noktası video chat olan tüm sohbet severleri tek çatı altında toplayan platform Chat rulet sistemi gönül bağlarını pekiştiriyor!

İnternette uzun zamandır varolan ve tüm ülkelerde ücretsiz bir şekilde ısrarla kullanılan Chatroulette adlı sistem artık Türkiye’de Türkçe özelliği ile kullanılmaktadır. Yapılan yeni dil güncellemesi ile birlikte yabancı dillere ek olarak Türkçe dili ile Canlı sohbet yapılabilmektedir. Tercih seçimi olarak eklenilen bu sistemi artık ülkemizde milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapacak.

Türkçe Özellikli Chat Rulet

Son dönemlerin en popüler sistemi haline gelen Chat ruleti, random adlı bir sisteme revize edilmiş şekilde kullanılıyor. Kullanıcı bağlan seçeneğine tıkladıktan sonra partner arayışına geçebiliyor. Burdaki en önemli nokta karşınıza gelen partnerinizin rasgele seçilmesidir. Önceleri sadece Rusya’de kullanılmaktaydı. Bu sistem binlerce kullanıcıya ulaştıktan sonra tüm ülkelerde yaygınlaşmaya başlandı. Türkiye’den giriş yapan kullanıcılar ülke seçiminde Tr olmadığından dolayı arama yaptıkları zaman yabancı insanlarla karşılaşabiliyorlardı.

Ancak Yaptığımız yeni alt yapı güncellemesi ile birlikte kendi dilimiz olan Türkçe sohbet sitesi bağlantısı kurabiliyorsunuz. Partner ve arama seçimi yaparken şehir seçeneği veya konum özelliği ile siz en yakın partnere ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca dil geliştirmek isteyen kullanıcılarımız için ülke seçimini tavsiye ediyoruz. Bu şekilde yabancı dil pratiğini kullanıp hem yeni insanlarla görüşme fırsatı yakalayabilir, aynı zamanda dil gelişimi için ek fırsat avantajını değerlendirebilir.

Sisteme bağlanan her kullanıcı 18 yaş ve üzeri olduğunu tahaaüt etmektedir. Lütfen yetişkin bir kullanıcı değilseniz bu sistemi kullanmayınız.

Diğer Yazılar:

Yazar:

root info@chatruletx.net

0 yorum var: “Türkçe Özelliği ile Chat Rulet”

Yorum Yap:

Chat Rulet Platformu!
sponsor: sohbet chat sitesi gabile chat